Deserki dla niemowląt – MiśkoptyDeserki dla niemowląt (dziecko.nestle.pl) produkowane są między innymi przez firmę Nestle. Nestle w swej szerokiej ofercie przygotowała dla dzieci na deserki miedzy innymi takie produkty jak: kaszki do picia, jogurciki i misiowe deserki. Do deserków zaliczyć można również Miśkopty, które stanowią doskonałą przegryzkę w ciągu dnia. Deserki dla niemowląt typu Miśkopty to herbatniczki.


Deserki dla niemowląt – Miśkopty

Foto: smakuje.blox.pl


Deserki dla niemowląt typu Miśkopty stanowią świetne urozmaicenie diety dziecka. Dodatkowo masują jego ząbkujące dziąsła i doskonale nadają się do nauki żucia. Miśkopty to deserki dla niemowląt, które można podawać wtedy gdy dziecko ma ochotę na małą przekąskę. Jeśli chodzi o skład miśkoptów to składają się one ze zboża i z mleka. Miśkopty przeznaczone są dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia. Są pożywne, delikatne i kruche, a do tego bardzo pyszne. Doskonale smakują również rozpuszczone w mleku. Firma Nestle dba o swoich konsumentów dlatego produktu z ich logiem zawsze spełniają najostrzejsze wymagania dotyczące żywności dla niemowląt.
Brak komentarzy.

Dodaj komentarzŻywienie dzieci to nie lada wyzwanie zwłaszcza tych alergicznych. Aby dobrać im odpowiednie produkty przekopujemy internet w poszukiwaniu porad innych rodziców lub lekarzy. Na naszym blogu staramy się zebrać te wszystkie informacje tak aby właściwe żywienie naszych pociech sprawiało nam mniej trudności. Zapraszamy do czytania naszego bloga na którym znajdziesz wiele porad na temat jogurtów, kaszek, kleików i innych produktów.

Listopad 2014

P W Ś C P S N
« pażdziernik   grudzień »
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31